Puparti hea esitus aitas Saaremaa treeningmängus Selveri vastu võidule, Teppan käis samuti platsil

Keith Pupart. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi pidas täna hooaja esimese treeningmängu, alistades Kuressaare spordihoones paarisaja pealtvaataja ees 3:0 (24, 14, 25) Tallinna Selveri. Ka lisageimi võitsid saarlased 25:20. Mõlema võistkonna juhendajad mängitas kõiki mängukõlbulikke mehi.

Ainsa Saaremaa mängijana kõiki geime alustanud Markus Uuskari kogus 14 punkti (+7), head rünnakut (58%) ja servi vastuvõttu (75%) näidanud Keith Pupart lisas 12 (+11) ning Evardo Souza 12 punkti (+7). Saaremaa sidemängija oli kahes esimeses geimis poolakas Nikodem Wolanski ning kahes viimases austerlane Alexander Tusch. Õlavigastusest taastuv Hindrek Pulk ei mänginud.

Selveri tulemuslikem oli TalTechist üle tulnud Mihkel Nuut 18 punktiga (+3, rünnak 35%), Oliver Orav ja Kristo Kollo lisasid 12 punkti (+4 ja +2). Marx Aru arvele kanti 9 punkti (+6). Õlavigastusest taastuv Renee Teppan käis pooleaastase pausi järel esmakordselt teises geimis viivuks väljakul. kuid ainsatki kolmest tõstest ei realiseerinud. Sõrmeluumurrust taastuv Andrus Raadik platsil ei käinud. Selveri sidemängijana tegutses suure osa mängust soomlane Niko Haapakoski, kaitseväelane Renet Vanker käis väljakul episoodiliselt.

Tegu oli Rainer Vassiljevi esimese mänguga Selveri eesotsas pärast klubiga 2017. aasta kevadel Eesti meistriks tulemist.

Uuesti kohtuvad Saaremaa ja Selver Kuressaares homme kell 16.00.