fbpx
Close

Raadik naasis euromängus vigastuspausilt, ent ees võib oodata ikkagi lõikus

Andrus Raadik. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Andrus Raadik ja Savo Volley alistasid CEV Challenge Cupi kvalifikatsiooniringi kordusmängus 3:0 (25:16, 25:11, 25:13) Norra klubi BK Tromsö ja jõudsid põhiturniirile.

Avamängus sai Savo samuti kindla 3:0 võidu, Raadik tolles kohtumises jalavigastuse tõttu kaasa ei teinud. Eilses matšis sekkus eestlasest nurgaründaja väljakule kolmandas geimis ja tõi 5 punkti (+4).

Olgugi et pärnakas käis mitmenädalase pausi järel esmakordselt väljakul, pole valu säärelihases siiani täielikult taandunud. Juhul kui vigastus jääbki segama, tuleb Raadikul läbida kirurgiline protseduur (atroskoopia), millest taastumine ei tohiks kaua aega võtta.

1/16-finaalis läheb Savo vastamisi VC Amstetteniga Austriast.

Eesti klubidest teevad Challenge Cupil kaasa otse põhiturniirile pääsenud Pärnu Võrkpalliklubi ning kvalifikatsioonist alustanud Saaremaa Võrkpalliklubi, kes alistas Gentofte. Pärnu vastaseks on Vero Volley Monza Itaaliast, Saaremaa kohtub aga Poitiers’iga Prantsusmaalt.

Challenge Cupi põhiturniirilt alustab ka Karli Alliku koduklubi Bukaresti Steaua, kelle esimene vastane on teine Rumeenia klubi Zalau ACS Volei. Naistest teeb Challenge Cupil kaasa Soome meistriliigas suurepärases hoos olev Nette Peit, kelle koduklubi LP Kangasala ootab oma avaringi vastast kvalifikatsioonist.

scroll to top