Raigo Tatrik tüüris oma spordiklubi poisid napilt, aga kindlalt EVF-i karikavõiduni

Raigo Tatrik oma hoolealustega Kuressaares toimunud turniiril. | Foto: EVF

Pühapäeval Kuressaare Spordikeskuses lõppenud kuni 18-aastaste poeglaste EVF-i karikavõistluste esimese tugevusgrupi finaalturniiril saavutas esikoha treener Raigo Tatriku rõõmuks Kiili Spordiklubi Tats. Järgnesid Saaremaa Spordikool ja Tallinn Spordikool/Selver I.

Reedel alanud turniiril võitsid nii Kiili Spordiklubi Tats kui ka Saaremaa Spordikool viiest mängust neli ja kogusid võrdselt 12 punkti. Seega otsustas kuldmedali saatuse üldine geimide suhe, mis Tatsil oli 13:3 ja Saaremaal 13:6. Tallinna Spordikool/Selver I teenis kolme võiduga pronksmedali, Tartu Olerex/Veski Mati oli samuti kolme võiduga neljas. Selveri poeglastele tagas pronksmedali punktide võrdlus, kui Selver kogus 9 ja Tartu 8 punkti.

Kohila vald/Neemeco/Gerardo’s Toys lõpetas turniiri ühe võidu ja viienda kohaga ning võiduta jäänud Võru Spordikool oli kuues.

Parimad mängijad: Martin Voit (Spordiklubi Tats Kiili), Gerdo Pool (Saaremaa Spordikool), Jan Stog (Tallinn Spordikool/Selver I) ja Richard Murak (Tartu Olerex/Veski Mati). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN ja tulemused SIIN.

Tänavusel hooajal on B-vanuseklassi poeglapsed juba korra omavahel kohtunud, kui novembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha samuti Kiili Spordiklubi Tats I. Teise koha teenis siis Tallinn Spordikool/Selver I ja kolmanda koha Tartu Olerex/Veski Mati.