fbpx
Close

Rainer Vassiljev vahetab Kollo Toobali vastu välja ehk siirdub Poola!

Mullu juhendas Rainer Vassiljev Šveitsis Kristo Kollot (vasakul), nüüd on tema pea pööratud aga Poolas mängiva Kert Toobali suunas. | Foto: volley.ee

Eesti võrkpallikoondise abitreener Rainer Vassiljev on löönud käed Poola tänavuse kaheksanda meeskonna Lubini Cuprumiga. Vassiljevist saab klubi abitreener, meeskonda asub juhendama brasiillane Marcelo Fronckowiak, kes jätkab samaaegselt ka tööd oma rahvuskoondise teise treenerina.

35-aastane Vassiljev lahkus Eestist eelmisel suvel, kui oli Tallinna Selveri tüürinud kahel hooajal järjest Eesti meistritiitlini. Mullu oli ta peatreenerina ametis Šveitsi klubis Schönenwerd, viies meeskonna kohalikul tšempionaadil kuuendaks. Uueks hooajaks ta Schönenwerdiga lepingut ei sõlminud, sest otsis professionaalsemat klubi.

Lubini Cuprum on saanud viimastel aastatel eestlastele südamelähedaseks klubiks. Eelnevatel hooaegadel on seal treenerina töötanud nii koondise loots Gheorghe Cretu kui ka Alar Rikberg ja Mirko Fasini, mängijatest aga Keith Pupart ja Robert Täht. Uuel hooajal kuuluvad Eesti koondislastest Cuprumisse lisaks Vassiljevile nii Fasini kui Kert Toobal.

scroll to top