fbpx
Close

Raivo Jeenas oma põhimängijast: olen hakanud nimetama teda “Briljantkäeks”

Raivo Jeenas ja Mari-Liis Graumann. | Foto: ekraanitõmmis

Võru Famila Võrkpalliklubi on olnud viimastel nädalatel tänu ilusatele esitustele ja suurele comebackile rohkem pildis kui eelnevatel aastatel kokku. Paistab, et Tartu Ülikool/Bigbanki alistamisest Eesti meistrivõistluste poolfinaalis jäi veel väheks, sest täna osutati kaks geimi tugevat vastupanu ka finaalseeria avamängus TalTech/Tradehouse’ile.

“Mõtted on positiivsed. Esimese kahe geimiga jääme väga rahule, aga eks nad seejärel lõhkusid meid natuke serviga,” ütles võistkonna üks liidreid, liiga märtsikuu parimaks mängijaks valitud 38-aastane Mari-Liis Graumann pärast mängu, mis lõppes Võru võitlusliku 1:3 (-25, 21, -11, -16) kaotusega.

“Mina pean teda viimaste aegade üheks ägedamaks mängijaks. Veensin teda pea kümme aastat, et ta nõustuks Võru eest mängima. Lõpuks see igasuguste erinevate meetoditega õnnestus. Võrkpall on selline mäng, et kui sulle on midagi antud ja sa oled nooruses treeninud, siis see ei kao kuhugi. Sel juhul on natuke vaja tahta ja mõned sammud kiiremini teha. Ma kutsun teda vaikselt oma “Briljantkäeks”,” kiitis peatreener Raivo Jeenas poolfinaalseeria viies mängus keskmiselt 20 punkti (+8) ja täna 16 punkti (+4) kogunud Graumanni.

Mida Jeenas ja Graumann veel täna pärast mängu rääkisid, kuula juba videost!

“Briljantkäsi” on Venemaa filmiklassikasse kuuluv linateos.

scroll to top