fbpx
Close

Registreerimine avatud! Märts toob Ülemiste vollefestivalil mitu uuendust, turniir ka seenioridele

Ülemiste vollefestivali armastatud mängija Valdis Stalidzans rünnakul. | Foto: Catherine Kõrtsmik/Ülemiste vollefestival

Ülemiste vollefestival (Powered by Vitamin Well) jätkab talvises paradiisis ehk Ülemiste Beach House’is võistluste korraldamist märtsis täistuuridel, sest kavas on neli erinevat turniiri. Kokku selgub märtsikuu jooksul 14 võitjat.

Lisaks tavalistele turniiridele, mis vollesõpradele enam tutvustamist ei vaja, on kavas King of The Court minisarja teine etapp. 13. märtsil toimuvale võistlusele lähevad naistest liidritena vastu Nadežda Verhogljad ja Olga Bõstrova ning meestest Aleksei Povjakel ja Siim Ennemuist. Kolmest etapist koosnevas minisarjas käib punktiarvestus talvise rannavollekuninga ja -kuninganna selgitamisel individuaalselt, mis tähendab seda, et paariline ei pea olema igal turniiril sama.

Uuendustena on märtsis esmakordselt kavas segapaaride C-taseme (11. märts kell 18) ja veteranide ehk 40+ vanuseklassi turniir (20. märts kell 13). Registreerida saab kõigile veebruaris ja märtsis eesootavatele turniiridele antud uudise alumises osas.

Turniiri head toetajad on märtsikuus Vitamin Well, SleepAngel, Karupoeg Puhh, Rapid Security Service, Jazz Pesulad, Beach House Ülemiste, Paf.com, Katlaabi, 4 TEAMS, Balsnack, Ülemiste City, EuroPark ja Credit24.

Allesjäänud turniirid märtsis:

20. märts, pühapäev (kell 13.00):

Meeste B-tase, registreeri siin;

Segapaarid, registreeri siin;

Meesseeniorid 40+ (sünniaasta 1982 ja varem), registreeri siin;

Naisseeniorid 40+ (sünniaasta 1982 ja varem), registreeri siin.

scroll to top