fbpx
Close

Registreerimine avatud! Ülemiste vollefestivali sisehooaeg kulmineerub suure lõpufiestaga

Ülemiste vollefestivali pikk ja eriline avahooaeg on saamas läbi. Korraldada on jäänud veel vaid üks üritus, 6. mail kell 18.00 algav suur lõpufiesta.

Mis see lõpufiesta on? See on 2in1 ehk 4vs4 volleturniir ja mõnus rannapidu.

🌴Kell 18.15 alustame 4vs4 volleturniiriga kolmes võistlusklassis: RANNABOSSID, RANNAVALVURID ja RANNANAUTLEJAD. Igas tiimis peab olema vähemalt üks naine kogu aeg väljakul. Vahetusmängijaid võib olla miljon.

🌴Umbes kella 22.30ks on saanud volleturniir läbi, kuid õhtu jätkub! Osalejad saavad pesust läbi käia ja valmistuda jätkuosaks.

🌴Umbes kell 23.00 tehakse esimesel väljakul algust meelelahutusliku osaga. Mängudel on õhtu üldvõitjate selgitamise kõrval vaid üks eesmärk – tekitada inimestes eriti hea tuju.

🎵Õhtu teises osas rullib kõige mahlasemad hitid mõnusaks põntsuks Tallinna Tehnikaülikooli kuumim mees, Tom Erik Luoma-aho ehk DJ Tom Aloha.

📌Kogu ürituse osavõtutasu: 50 eurot tiimi kohta.
📌4vs4 turniiri pealtvaatajad pääsevad sisse tasuta. Kui soovid osa võtta turniirile järgnevast peost, maksab pilet aga 5 eurot.

NB! Turniiri võrkpalliosal on dresscode Hollywood ja meie fotograaf teab seda ka. Kolm parima kostüümide-sümbioosiga tiimi pälvivad eriauhinna. Lase mõte lendu!

Registreeri oma võistkond juba täna, sest kohtade arv turniiril on piiratud!

Registreerida saab SIIN.
Pane ka Facebookis üritusele “osalen” SIIN.

scroll to top