fbpx
Close

Renee Teppan liitub Selveriga ja kergitab koduse liiga taset veelgi!

Tallinna Selveri peatreener Rainer Vassiljev koos Renee Teppaniga tänahommikusel treeningul. | Foto: Tallinna Selver

Tallinna Selveri võrkpalliklubi teatas täna hommikupoolikul sotsiaalmeedias, et meeskonnaga liitub Eesti koondise diagonaalründaja Renee Teppan.

Tegu on vaieldamatult Eesti liiga tänavuse ühe suurema, kui mitte suurima üleminekuga, sest Teppan kuulub rahvusvahelisest klassist mängijate hulka. Viimasel kolmel hooajal käis pärnumaalane maailma tugevaimas võrkpallisarjas ehk Meistrite liigas väljakul nii Itaalia hiiu Trentino, Poola tipu Belchatowi Skra kui ka Belgia esiklubi Maaseiki Greenyardi ridades.

26-aastane ja 197-sentimeetrine Teppan mängis viimati klubivõrkpalli kodumaal kuus aastat tagasi, kui võitis Tartu Bigbankiga Eesti meistritiitli. Varasemalt on ta meistriliigas mänginud ka Pärnu Võrkpalliklubis.

Rainer Vassiljevi juhendatav Selver on sarnaselt Tartu Bigbankile ehitanud oma meeskonna üles Eesti meestele. Võistkonda peaksid uuel hooajal vedama Renet Vanker, Kristo Kollo, Andrus Raadik, Oliver Orav, Mihkel Nuut, Mihkel Varblane, Sten Vahtras ja Rauno Haidla. Õlavigastusest taastuv Teppan asub diagonaalründaja positsioonil koha eest väljakul konkureerima Nuudi ja ilmselt ka Oravaga. Leegionäridest on Selver löönud käed Soome sidemängija Niko Haapakoskiga.

scroll to top