fbpx
Close

Renee Teppan: olen 26-aastane ja jõuan kunagi hiljem Lähis-Idasse raha teenima minna

Renee Teppan. | Foto: ekraanitõmmis

Eesti rahvusmeeskonna diagonaalründaja Renee Teppan eelistas Türgile ja Lähis-Idale kodumaist ning sõlmis aastase lepingu Tallinna Selveriga.

“Üks asi, miks otsustasin Eestisse naasta, on kindlasti tervis, mille plaanin korda saada,” ütles õlavigastusest taastuv Teppan täna pärastlõunal Võrkpall24’le. “Siin on olemas tuttavad arstid ja vajalik keskkond, kus asju võetakse mõistusega ja tulevikku silmas pidades. Lisaks on maailmas olukord selline, nagu ta on. Oli selge, et sellist pakkumist ma ei saa, nagu sisemas sooviksin.”

“Võimalus oli minna Lähis-Idasse raha teenima, aga ma olen 26-aastane ja kui kõik läheb plaanipäraselt, siis jõuan seda veel hiljem teha,” rääkis Teppan, kes sai pakkumise ka Türgi kõrgliigast.

Kas pealinnaklubiga aastase lepingu sõlminud Teppani jaoks on Selveris ja Credit24 Meistriliigas piisavalt taset? “Ma arvan küll. Eks paljud muretsevad ja mõtlevad, kas mul on piisavalt motivatsiooni ja nii edasi. Ma usun, et on. Tervis on praegu küll minu jaoks number üks ja selle järgi tuleb mingeid asju ilmselt korrigeerida, aga hea näide on Lähis-Ida. Saudi Araabiaga võrreldes on Eestis trennide ja mängude kvaliteet kõvasti parem.”

Mida arvab Teppan võistkonnasisesest konkurentsist Mihkel Nuudi ja Oliver Oravaga, millises seisus on tema õlg ning mida ootab ta uuest hooajast, seda saab kuulata juba allolevast videointervjuust.

scroll to top