fbpx
Close

Renee Teppan: teen kõik selleks, et asi minu taha ei jääks

Renee Teppan. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskond lõpetas EM-i eelse koduse kontrollturniiri 1:3 kaotusega maailma tippude hulka kuuluvale Bulgaariale. Meeskonna diagonaalründaja Renee Teppani sõnul võib Eesti koondise seisuga hetkel rahul olla.

“Ma arvan, et mängijate seis on okei. Enam pole tunne raske, kuna koormusi on treeningutel maha võetud. Võib-olla tulebki lihtsalt kohaneda hea tundega ka. Iseenesest on isegi hea, et kõik veel liiga varakult väga hästi pole. Turniir tuleb ju pikk. Samas, loomulikult oleks saanud ja võinud täna (eile – toim.) paremini asju teha. Eks Bulgaaria surus hästi ka, pole midagi öelda,” rääkis meie resultatiivseimana 15 punkti (+4) kogunud Teppan.

“Ka enda seis on vist enam-vähem. Natuke võiks tervise veel paremaks saada, kuna köha ja nohu on viimastel päevadel seganud. Aga selle taha ma ei poe. Bulgaaria on korralik sats. Eks me närviliselt alustasime, aga teisest geimist läks mänguks. Hea oli enne EM-i sellise vastasega mängida.”

Selja- ja õlavalule Teppan liigselt tähelepanu ei pööra, sest siht on silme ees.

“Mingid liigutused on peas kinni. Eriti mängu alguses. Midagi hullu iseenesest pole, kuigi ma neelan tablette nüüd ja ilmselt ka EM-i ajal. Võtan EM-i endale sihiks ja see, mis tuleb pärast EM-i, ei ole minu jaoks hetkel oluline,” ütles Teppan enesekindlalt.

26-aastane Teppan kannab koondises tänavu esmakordselt kindla põhidiagonaali rolli, sest Oliver Venno jäi EM-ile lendavast meeskonnast teatavasti välja.

“Tegelikult Hindrek (Pulk) on ju hästi sekkunud kontrollmängudes. Aga jah, eks roll ole suurem ja kandvam kui varem, aga selleks on mind ette valmistanud kaks viimast hooaega suurtes liigades ja suurtes klubides. See karastab hästi. Ma arvan, et pole probleemi. Teen kõik selleks, et asi minu taha ei jääks,” lisas Teppan.

Eesti alustab Rotterdamis EM-i järgmisel reedel valitseva maailmameistri Poola vastu.

scroll to top