fbpx
Close

Renet Vanker sõlmis Belgia tippklubiga harvanähtava lepingu!

Renet Vanker Maaseiki Greenyardi võistlussärgis. | Foto: CEV

Eesti rahvusmeeskonna sidemängija Renet Vanker on end esimeses välisklubis Maaseiki Greenyardis sedavõrd heast küljest näidanud, et meeskond otsustas temaga sõlmida kolmeaastase jätkulepingu. Võrkpallimaailmas pole tegu kuigi tavapärase praktikaga, sest reeglina sõlmivad ka Eesti paremad mängijad välisklubidega ühe- või kaheaastaseid kontrahte.

Nagu tänane uudis kinnitab, pole Maaseikis suhtumine Vankerisse muutunud sellest hoolimata, et tema palganud Joel Banks vallandati vaid mõned nädalad pärast eestlase liitumist. 23-aastane sidemängija on jätnud Belgia suurklubis hea mulje ja valiti hiljuti juba ka Meistrite liiga 3:2 võidumängus Ziraat Bankasi üle kohtumise parimaks.

“Veidi üle poole hooajast on läbi saanud ning see tähendab, et aeg on vaikselt hakata mõtlema järgmisele hooajale. Oleme kasutanud Maaseikis juba aastaid seda strateegiat, et valmistame ette noori tippe,” kirjutas klubi koduleht reede õhtupoolikul sotsiaalmeedias.

Maaseiki käimasoleva hooaja peamine eesmärk on pärast Meistrite liigas konkurentsist langemist võita klubi ajaloo 17. Belgia meistritiitel, mis tagaks ühtlasi koha ka järgmiseks hooajaks maailma tugevaimasse sarja ehk Meistrite liigasse.

scroll to top