Resovia jäi veerandfinaalseerias raskesse seisu, Tammemaa esines kahvatult

Rzeszowi Asseco Resovia. | Foto: PlusLiga

Poola meistrivõistlustel pidas veerandfinaalseeria avamängu Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Rzeszowi Asseco Resovia, kes alistus Renee Teppani endisele tööandjale Belchatowi Skrale 1:3 (23:25, 25:11, 20:25, 19:25). Edasipääsuks on vaja kahte võitu.

Kui esimeses geimis tuli Resovial tunnistada kodus mänginud Belchatowi nappi 23:25 paremust, siis teises vaatuses näidati võimu ja see geim võideti väga kindlalt 25:11. Paraku kahes järgnevas geimis enam sellist hoogu ei jagunud ja vastu tuli võtta 1:3 kaotus.

Resovia tulemuslikem oli Sloveenia koondislane Klemen Cebulj 19 punktiga (+6). Põhiturniiril suisa kaheksal korral mängu parimaks valitud Karol Butryn toetas 16 punktiga (+5). Kogu kohtumise kaasa teinud Tammemaa piirdus kõigest 4 punktiga (-1). Saarlane realiseeris 5 tõstest 3 (60%), lisa tuli ühe bloki näol. Mõned päevad tagasi uuesti vigastada saanud Tähe jaoks on hooaeg lõppenud.

Võitjatele tõi Mateusz Bienek 16 punkti (+10), MVP-ks valitud Dusan Petkovic lisas 14 ja Milad Ebadipour 13 punkti (efektiivsus vastavalt +3 ja +5).

Teine kohtumine peetakse järgmisel laupäeval ehk 27. märtsil Rzeszowis.