Robert Täht ja Belchatow jõudsid eurosarjas poolfinaali!

Robert Täht rünnakul. | Foto: CEV

Teisipäeva õhtul toimus tugevuselt teise eurosarja CEV Cupi veerandfinaalseeria teine kohtumine, kus vastamisi läksid Rumeenia klubi Galati CSM Arcada ja Robert Tähe tööandja Belchatowi PGE Skra. Tähe koduklubi võitis mõlemad veerandfinaalkohtumised ja edenes seega eurosarja poolfinaali.

Esimese mängu 3:2 võitnud Skra pani võõrsil oma paremuse kindlamalt maksma ja võitis korduskohtumise 3:1 (25:21, 19:25, 25:19, 25:23). Täht tõi mängus rünnakuga 2 punkti (0), eestlase vastuvõtuprotsent oli lausa 100. Poola klubi edukaim mängumees oli hollandi-itaalia kodakondne Dick Kooy, kes tõi 18 punkti (+16).

Eurosarjades leidub ka teisi eestlasi. Meistrite liigas on veel osalema Maaseiki Greenyardi klubi, kes ühes Renet Vankeri ja Henri Treialiga võõrustavad täna õhtul Ankara Ziraat Bankasi võistkonda Türgist. Lisaks toimub homme õhtul eestlaste omavaheline mõõduvõtt, kus vastamisi lähevad Märt Tammearu (Roeselare Knack) ja Andri Aganits (Friedrichshafen). Mõlemaid mänge näeb otsepildis EuroVolley TV vahendusel.