fbpx
Close

Robert Täht on lähedal siirdumisele Itaalia tippklubisse!

Robert Täht Perugia vastu rünnakul. | Foto: Izmiri Arkas

Eesti rahvuskoondise nurgaründaja Robert Täht peab hetkel läbirääkimisi Itaalia võrkpallihiiu Perugiaga.

Eelmisel nädalal tiirles kuulujuttudena ringi võruka võimalikust liitumisest Oliver Venno koduklubi Istanbuli Galatasarayga, kuid nüüd on võrkpalliportaali volleynews.it andmetel meie mehe palkamisest huvitatud Itaalia tunamullune tšempion Perugia. Eelmisel hooajal esindas 25-aastane mängumees Türgi tippklubi Izmiri Arkast, kes kuulus Meistrite Liigas ühte alagruppi just sellesamuse Perugiaga ning kaotas mõlemad kohtumised 1:3.

Tumedapäine mängumees kinnitas, et on pidamas Perugiaga läbirääkimisi, kuid rohkemat ei soovinud ta avaldada. Lähipäevil peaks tema tulevik selgeks saama. Lisaks kinnitas Täht, et eelmisel nädalal esile kerkinud jutud Galatasaraysse siirdumisest vastavad samuti tõele, kuid asi ainult läbirääkimistega piirduski. Perugias hakkaks Täht koos pallima maailma üheks parimaks võrkpalluriks peetava Wilfredo Leoniga.

Perugia näol on tegemist tõelise maailmaklassi võistkonnaga, kes on viimasel kolmel hooajal jõudnud Meistrite liigas poolfinaali. Tänavu jäädi poolfinaalis alla Venemaa tippklubile Kaasani Zeniidile. Kaks hooaega tagasi krooniti Perugia Itaalia meistriks.

Varasemalt on Itaalia kõrgliigas pallinud Eesti koondise diagonaalründaja Renee Teppan ning seda Trentino ridades.

scroll to top