fbpx
Close

Roberto Piazza: olen viimases pallivahetuses pettunud, kuid atmosfäär oli imeline, nagu Poolas!

Roberto Piazza juhendamas Milano meeskonda. | Foto: CEV

Milano Powervolley peatreener Roberto Piazza jäi oma hoolealuste esitusega tänases 3:0 (21, 18, 23) võidumängus Saaremaa Võrkpalliklubi üle rahule.

“Atmosfäär oli imeline, just nagu Poolas!” sõnas Piazza Kuressaares peetud mängu järel tänulikul toonil. “Ausalt öeldes on Eestis alati olnud hea atmosfäär, kui mina siin käinud olen.”

“Ma arvan, et vahe pole kindlasti nii suur, nagu skoor näitas. Olen tegelikult natuke pettunud viimases pallivahetuses, sest kohtunik andis meile punkti, kuigi pall läks tegelikult Nimiri (Nimir Abdel-Aziz) põlvest välja. Aga okei, mis ma oskan öelda. Kolmandas geimis kaotasime kolm-neli rumalat punkti, aga peame arvestama, et meil on hetkel Itaalias teistsugune olukord (seoses mängupausiga). Seega oli tänane ka meile uueks kogemuseks. Olen tulemuse ja meie mängu üle õnnelik.”

“Saaremaa on  hea meeskond. Tean saarlaste peatreenerit Ioannis Kalmazidist viie aasta tagant, kui ta võitis PAOK-iga Kreeka liiga,” tunnustas Piazza.

Kas homme plaanib Piazza minna väljakule taas oma parimate mängijatega? “Muidugi! Me peame mängima täiega. Mängud Saaremaaga pole sellised, mida saab vabalt võtta.”

CEV Challenge Cupi veerandfinaali kordusmäng algab Kuressaares homme kell 18.00.

scroll to top