fbpx
Close

Rumeenia peatreener katkestas Ojametsa intervjuu

Rumeenia koondise treeneritenelik, paremal Luciano Pedulla. | Foto: CEV

Samal ajal, kui Eesti koondise peatreener Andrei Ojamets pärast eilset mängu Maarjamaa ajakirjanikele intervjuud andis, tuli pressialalt läbi Rumeenia rahvusnaiskonna juhendaja Luciano Pedulla, kes katkestas usutluse, et Eesti meediale Ojametsa osas paar head sõnad öelda.

“Ta oli täna (eile – toim.) taktikaliselt lihtsalt suurepärane!” ütles itaallane ja pani käe tunnustavalt Ojametsa õlale. “Ta tegutses minu hinnangul igas olukorras õigesti ja tegi meie elu väga keeruliseks.”

Ojamets vastas kiitusele väikese naljaga, küsides Pedullalt: “Mitu õlut ma sulle nüüd võlgnen, et mind sedasi ajakirjanike ees kiidad? Vähemalt kaks õlut kindlasti!” lausus Ojamets, misjärel hakkasid mõlemad mehed naerma.

62-aastase Pedulla näol on tegu tunnustatud võrkpallitreeneriga, kes on juhendanud pikki aastaid Itaalia kõrgliigaklubisid. Lisaks on ta olnud Saksamaa koondise loots.

Eesti kaotas Rumeeniale tugeva võitluse järel 1:3. Täna on naiskonnal vaba päev, homme kohtutakse aga eelmise EM-i finalisti Hollandiga.

Andrei Ojamets. | Foto: CEV
scroll to top