fbpx
Close

Saar valiti Šveitsis mängu parimaks, kuid läbinähtav Luzern kaotas liidrile

Kevin Saar mängu parimale mõeldud auhinna ehk šampusega. | Foto: Erakogu

Kevin Saare koduklubi Luzerni Volley pidi nädalavahetusel Šveitsi liigas võõrsil vastu võtma 0:3 (24, 11, 22) kaotuse Amriswililt.

Saaremaalt pärit nurgaründaja tõi 12 punkti (+4) ja valiti kohtumise parimaks mängijaks, kuid kaotusest see meeskonda ei päästnud. Nagu tänavusel hooajal juba tavaks on saanud, jääb Luzerni rünnak liiga ühekülgseks ja ühtlasi läbinähtavaks. Saar ja serblasest diagonaalründaja Strahinja Brzakovic teenisid kahe peale 50 tõstest, millest realiseerisid 27. Kogu ülejäänud meeskond sai aga kokku vaid 14 tõstest, millest realiseeriti 6.

“Enda mänguga jään enam-vähem rahule,” sõnas Saar. “Esimese geimi algus oli natuke rabe ja Amriswil suutis meid tugeva serviga suruda. Järgmisel nädalal mängime kodusaalis Jonaga, kes peaks olema nõrgem vastane. Kui suudame oma asjad ära teha, peaks sealt võit tulema.”

Šveitsi liigas jagavad esikohta täisedu ehk 12 punktiga Amriswil ning endine Rainer Vassiljevi ja Kristo Kollo koduklubi Schönenwerd. Luzern asub kaheksa meeskonna konkurentsis 3 punktiga kuuendal kohal.

 

scroll to top