fbpx
Close

Saaremaa eurosarja-vastase keenialasest rünnakuliider jäi lennukilt maha ja täna ei mängi

Michael Chemos | Foto: Kameme TV/Youtube

Iisraeli kevadine hõbedaklubi Kfar Saba saabus Eestisse oma rünnakuliidri, keenialase Michael Chemoseta, keda ei lastud Tel Avivis piirikontrollist läbi.

“Kfar Saba meeskond hakkas Eesti poole reisima ööl vastu esmaspäeva. Lennujaama piirikontrollis öeldi Chemosele, et viisata teda Eestisse ei lasta. Nii jäigi üks vastaste põhimehi koju,” rääkis Saaremaa klubi mänedžer Hannes Sepp tänase mängu eel Võrkpall24.ee’le. Iisraeli klubi asjapulgad olevat arvanud, et Chemos peaks Eestisse saama lennata viisata.

29-aastane ja 200-sentimeetrine Chemos on mänginud varasemalt Jaapanis, Türgis, Soomes, Dohas ja Kreekas. Iisraelis on ta oma esimesel hooajal olnud meeskonna vaieldamatu põhimees.

Et Kfar Sabal pole meeskonnas ametlikult teist diagonaalründajat, võtab Chemose rolli tänaõhtuses kohtumises ilmselt üle USA temporündaja Antony Koyfman. Rünnakuliidri puudumine on külalismeeskonna jaoks suur tagasilöök, olgugi et Koyfman on tänavusel hooajal ka varasemalt üksikutel hetkedel diagonaalina tegutsenud ja päris pea ees tundmatusse vette ei hüppa.

Saaremaa ja Kfar Saba kohtumine algab Kuressaare spordihoones kell 19.00. Mängule on oodata täissaali ehk umbes tuhandet võrkpallisõpra.

scroll to top