Saaremaa jõudis karikasarjas poolfinaali, trio jätkuvalt väljas

Artis Caics koos Harri Palmari, Rauno Tamme ja Siim Põlluäärega punktivõitu tähistamas. | Foto: Irina Mägi/volley.ee

Saaremaa alistas eile koduväljakul Rakvere 3:0 (25, 25, 20) ja tagas karikavõistlustel koha poolfinaalis. Avamängu olid saarlased võitnud 3:1.

Kapten Siim Põlluäär kogus kahe geimiga 11 punkti (+5) ja vahetati pärast edasipääsu kindlustamist puhkama. Eddie Rivera lisas 8 (+5) ja Harri Palmar 7 (+4) punkti. Rakverele tõi Taavi Nõmmistu 11 (+7) ja Andris Õunpuu 10 (+5) punkti. Ka Lääne-Virumaa klubi andis pärast teist geimi mänguaega peamiselt varumeestele.

Saarlased pidid eile hakkama saama temporündajate Siim Ennemuisti ja Mihkel Tanila ning uue sidemängija Lukasz Makowskita.

Poolfinaalis kohtuvad Urmas Tali hoolealused Tallinna Selveriga, kes alistas veerandfinaalis Eesti Maaülikooli.

Täna kell 15.00 mängivad teises tabelispooles esiliigameeskond Tallinna Ülikool ja Tartu Bigbank Harjumaal Järveküla koolis oma teise veerandfinaalmängu. Esimese kohtumise võitis Tartu 3:0.

Selles tabelipooles on koha poolfinaalis kindlustanud Pärnu, kes sai kahel korral jagu esiliigaklubist TalTech/Kiili.