fbpx
Close

Saaremaa klubi juht võimalikust treenerivahetusest: vaatame, mida tulevik toob

Urmas Tali. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Urmas Tali on Saaremaa Võrkpalliklubi juhendanud selle sünnist ehk 2017. aasta suvest saati. Pärast tänast karikafinaali valusat 2:3 kaotust Tartu Bigbankile on 49-aastase võrulase klubis jätkamine aga küsimärgi all.

Saaremaa klubi juht Hannes Sepp ja meeskonna president Toivo Alt on tänavu korduvalt välja öelnud, et meeskonnalt oodatakse kõigi kolme koduse tiitli võitmist, vastasel juhul on võistkond põrunud.

Kas Tali jätkab meeskonna tüüri juures või konkreetsest otsust veel tehtud pole, uuris Võrkpall24 pärast karikafinaali Hannes Sepalt. “Seda otsust hetkel pole. Kui tuleb mingisugune otsus muutuste osas, siis me teatame sellest ka meediat. Hetkel me ei teata midagi, vaid naudime “Eesti võrkpall 100″ gaalat ja vaatame, mida elu tulevikus toob,” jäi Sepp kidakeelseks.

Jätkuküsimusele, kas kõik meeskonna mängijad eesotsas kuubaka, seni leegionäridest kõige kehvemini esinenud Javier Jimeneziga on uue kalendriaasta esimestesse trennidesse oodatud, vastas Sepp veidi konkreetsemalt: “Praegusel hetkel pole mängijate osas plaanis muudatusi teha. Elame-näeme.”

scroll to top