fbpx
Close

Saaremaa mees valiti Poola tippude duellis mängu parimaks!

Timo Tammemaa Resovia peatreenerit Alberto Giulianit kuulamas. | Foto: PlusLiga

Poola kõrgliigas teenis järjekordse võidu Rzeszowi Asseco Resovia, kes alistas kodus tasavägises kohtumises tabeli kolmanda meeskonna Gdanski Trefli 3:2 (20, -29, 24, -17, 15).

Kohtumise parimaks mängijaks valiti Eesti koondise saarlasest temporündaja Timo Tammemaa, kes kogus 11 punkti (+7). Tammemaa realiseeris 13 tõstest 7 (54%), lisa tuli nelja blokipunkti näol. Servil eksis Tammemaa kolmel korral. Sloveenia koondise täht Klemen Cebulj tõi võitjatele 23 (+7) ja Karol Butryn 18 punkti (+2). Mänguks oli üles antud taas ka Robert Täht, kes taastub siiski veel kõhulihasevigastusest ja platsil ei käinud.

Michal Winiarski juhendatava Gdanski tulemuslikem oli Bartlomiej Lipinski 25 punktiga (+11), Belchatowi pikaaegne põhimees Mariusz Wlazly lisas 22 punkti (+9).

Hoolimata sellest, et PlusLigat peetakse maailma tippliigadest vaat et tasavägiseimaks, on Kedzierzyn-Kozle Zaksa tegemas hullumeelset hooaega. Zaksa on kogunud 18 mänguga 18 võitu ja 53 punkti. Gdansk (37 p) jätkab kaotusest hoolimata kolmandana, Resovia (28 p) kerkis aga juba kuuendaks. Tammemaa ja Tähe koduklubi on pidanud seejuures enamikest lähikonkurentidest ühe või kaks mängu vähem.

Tabeliseis.

scroll to top