fbpx
Close

Saaremaa meeskonna vangerdus viib Eestist ka naiste kõrgliiga ainsa leegionäri

Omar ja Hailie Rivera Saaremaa-periood piirdus paari kuuga.| Foto: Karl Rinaldo

Saaremaa Võrkpalliklubi teatas eile, et meeskond loobub sidemängija Omar Rivera teenetest, sest puertoricolane peab minema põlveoperatsioonile. Uudis tähendas ühtlasi ka seda, et Saaremaa naiskonnast lahkub Omari abikaasa Hailie Rivera.

26-aastane Hailie Rivera saabus Saaremaale septembri lõpus, kui Omar sai teada, et Kuressaares tegutseb paarikümne aasta pikkuse pausi järel ka meistriliigas mängiv naiskond. Pärast USA ülikoolikarjääri Filipiinidel ja Indoneesias mänginud temporündaja kerkis kiiresti võistkonna liidrite hulka ja oli kogu liiga üks paremaid blokeerijaid.

Hailie Rivera lahkumine tähendab, et Eesti meistriliiga jääb ilma oma ainsast leegionärist. Võrkpall24’l pole õnnestunud ameeriklannat tabada, et uurida, kas ta plaanib otsida uue koduklubi või lõpetab karjääri teistkordselt.

Saaremaa võrkpallinaiskonna eestvedaja Kristi Põllu sõnul ei plaanita Riverale asendust tuua. Oma lahkumismängu peab Rivera pühapäeval, kui Saaremaa võõrustab karikavõistluste veerandfinaalis teistkordselt Tartu Ülikool/Bigbanki. Avamängu kaotasid saarlannad 0:3.

scroll to top