fbpx
Close

Saaremaa saatis ühe leegionäri minema ja tõi asemele veel mullu tipptasemel mänginud poolaka

Lukasz Makowski. | Foto: Pressiteade

Saaremaa Võrkpalliklubi oli sunnitud tegema sidemängija positsioonil vangerduse: vigastatud puertoricolase Omar Rivera asemel toodi meeskonda poolakas Lukasz Makowski.

25-aastane Rivera on olnud kogu Saaremaal veedetud aja jooksul kimpus põlvevigastusega ja vajab operatsiooni, mistõttu meeskond otsustas temaga lepingu lõpetada.

29-aastane Makowski mängis kahel eelneval hooajal Poola kõrgliigaklubi Olsztyni ridades ja teenis mullu ülitugevas PlusLigas suisa neljanda koha. Tõsi, Makowski oli meeskonnas teise sidemängija rollis ja käis väljakul harva. Varasemalt on 187-sentimeetrine mängumees teeninud leiba ka Poola ja Saksamaa madalamates liigades.

Makowski, kellelt Saaremaa loodab tulu eelkõige ründemängu parandamisel, on Kuressaares juba kohal ja klubi teeb kõik endast oleneva, et uus mees saaks nädalavahetusel võõrsilmängudes Daugavpilsi ja Jekabpilsi vastu juba väljakule joosta.

Lähinädalatel saab huvitav jälgida olema, kas pärast Makowski liitumist suudab lätlane Artis Caics põhisidemängija koha säilitada.

scroll to top