fbpx
Close

Saaremaa sidemängija tõi naiste meistriliigasse esimese leegionäri

Hailie Ripley. | Foto: Erakogu

Läbi õnneliku juhuse liitub Saaremaa võrkpallinaiskonnaga 26-aastane ameeriklanna Hailie Rivera (neiupõlvenimega Ripley), kes on pärit USA-st Wisconsini osariigist Waunakee´st. Tegu on esimese ja seni ainsa leegionäriga, kes tänavu mõnes Eesti naiskonnas mängima hakkab.

Hailie sattus võistkonda tänu oma abikaasale Jonathan Omar Rivera Vegale, kes mängib sel hooajal teatavasti sidemängija positsioonil Saaremaa meistriliiga meeskonnas. Olles elanud juba mõned nädalad Saaremaal, otsis Hailie võimalusi, kuidas ka tema saaks siin oma lemmikalaga tegeleda. Sellest soovist tulenevalt viiski Saaremaa meeskonna mänedžer Hannes Sepp Hailie kokku Kristi Põlluga, kes on Saaremaa naiskonna esindaja.

Nii nagu abikaasa, on ka Hailie professionaalne võrkpallur, kes on mänginud leegionärina nii Filipiinidel kui ka Indoneesias. 190-sentimeetrise keskblokeerija karjääris on hetkel küll olnud pooleteise aasta pikkune vigastuspaus, kuid nüüdseks on mõlemad vigastatud meniskid täielikult paranenud ning naine on valmis pühenduma taas võrkpallile.

Saaremaa naiskond ei jätnud juhust kasutamata ning võttis ameeriklanna rõõmuga oma võistkonda. Oma esimesed mängud teeb Rivera Saaremaa eest eeloleval nädalavahetusel, kui laupäeval võõrustatakse Võru Familiat ja pühapäeval Tartu Ülikool Bigbanki.

„Ma ei jõua ära oodata, et tutvuda kogu Saaremaad esindava naiskonnaga (pool koosseisust treenib teatavasti Tallinnas – toim.). Eks ole näha, mil moel saan naiskonda aidata. Loodan, et hooaeg tuleb edukas ja muidugi ka võidukas,” sõnas Rivera klubi vahendusel.

scroll to top