fbpx
Close

Saaremaa Võrkpalliklubi avalikustas uue hooaja treeneriduo ja eesmärgid

Saaremaa VK peatreener Urmas Tali jätkab meeskonna juhendamist ka kolmandal aastal. | Foto: volley.ee

Saaremaa Võrkpalliklubi juhendab ka uuel hooajal Urmas Tali. Samuti on jätkamas meeskonnas teine treener ja statistik Märt Pajusalu. Muide, abitreener Pajusalu kaasati sel suvel Eesti rahvuskoondise juurde statistikuks.

Juurde soovitakse tuua üldkehalise ettevalmistuse treener, teatas klubi täna avaldatatud pressiteates. Meeskonna massööri ja füsioterapeuti isikkoosseis on hetkel veel kinnitamata. Lõppenud hooajal tegutses klubis füsioterapeudina Martin Vahimets.

Urmas Tali käe all on meeskond kahel hooajal võitnud kuuest võimalikust tiitlist neli ning teeninud ühe hõbe- ja pronksmedali. Lähinädalatel hakkab klubi avalikustama ka uue hooaja mängijate koosseisu. “Meeskonna eesmärgiks on tuleval hooajal võita Eestis ja Baltikumis kõik kolm tiitlit ning hästi esineda ka CEV Challenge sarjas,” kirjutas klubi pressiteates.

 

View this post on Instagram

 

Saaremaa Võrkpalliklubi jätkab sama treenerite duoga, aga tugevdab meeskonda! Saaremaa Võrkpalliklubi on jätkamas kolmandat koostööaastat Urmas Taliga, mida ka esialgne kokkulepe treeneriga sisaldas. Samuti on jätkamas meeskonnas teine treener ja statistik Märt Pajusalu. Küll aga soovime meeskonda juurde tuua lisaks ka üldkehalise ettevalmistuse treeneri. Meeskonna massööri ja füsioterapeuti isikkoosseis on hetkel veel kinnitamata. Urmas Tali käe all on meeskond kahel hooajal võitnud kuuest võimalikust tiitlist neli ja teeninud ühe hõbeda ja ühe pronksmedali. Ka Märt Pajusalu jaoks on tulevane hooaeg kolmas. Pajusalu kaasati sel suvel ka Eesti rahvuskoondise juurde statistikuks, kus kindlasti hulk kogemusi veel juurde hangitakse, mida uuel hooajal meie klubis rakendada. Lähinädalatel saame hakata avalikustama uusi mängijaid, kes meeskonnaga liituvad ja ka neid kes jätkavad. Meeskonna eesmärgiks on tuleval hooajal võita Eestis ja Baltikumis kõik kolm tiitlit ja hästi esineda ka CEV Challenge sarjas.

A post shared by Saaremaa Võrkpalliklubi (@saaremaa_vorkpalliklubi) on

scroll to top