fbpx
Close

Saarlased lõid käed esimese leegionäriga, hiidlane samuti pundis

Wennder Lopes. | Foto: klubi koduleht

Saaremaa Võrkpalliklubi palkas sel nädalal Brasiilia temporündaja Wennder Lopesi, kes pole kunagi varem väljaspool kodumaad mänginud.

28-aastane ja 205-sentimeetrine Lopes on olnud Brasiilia meistriliigas hinnatud mees. 2017. aastal pääses ta rahvuskoondise lõhna nuusutama, hooajal 2017-18 oli aga kohalikus liigas paremuselt teine blokeerija. Lõppenud hooajal esindas ta Ribeirao klubi, kes oli hooaja katkestamise hetkel liigatabelis 13 võistkonna konkurentsis üheksandal kohal. Saarlased avaldavad lootust, et Lopes suudab astuda Prantsusmaa esiliigasse siirdunud Henri Treiali jälgedesse.

“Kuulsin palju häid asju klubi professionaalsusest ja sellest, kui hästi mängijatega töötatakse, et olla parimad. Mu ootused on uue hooaja osas suured. Annan endast kõik, et olla hea mängija ja aidata klubil eesmärke täita. Samuti ootan juba, et näha teie linna ja suurepäraseid fänne,” sõnas Lopes klubi kodulehe vahendusel.

Saarlased on uueks hooajaks käed löönud kolme mängijaga. Kui Lopesi näol on tegu uue liikmega, siis vanadest olijatest jätkavad meeskonnas kindlasti nurgaründaja Keith Pupart ja hiidlasest diagonaalründaja Markus Uuskari.

scroll to top