fbpx
Close

Saarlased saatsid mannetu Bigbanki tagasi mandrile 80 minutiga

Hindrek Pulk ja Saaremaa Võrkpalliklubi võtsid järjekordse võidu. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga nädala esimeses mängus alistas Saaremaa Võrkpalliklubi kodus üllatavalt kindlalt 3:0 (20, 18, 16) Tartu Bigbanki.

Vaid tund ja 20 minutit kestnud kohtumises kerkis üleplatsimeheks Hindrek Pulk, kes tegi oma kodusaare klubi esituses järjekordse hea mängu ja kogus 15 punkti (+11). Evandro Dias Da Souza lisas 14 (+4), Wennder Lopes 9 (+6) ja Keith Pupart 7 punkti (+2). Saarlaste rünnaku- ja vastuvõtuprotsent (mõlemad 46%) polnud numbriliselt iseenesest midagi erilist, samas kogusid väljakuperemehed 7 blokipunkti ja 8 ässa.

Tartu tulemuslikem oli Märt Tammearu 9 punktiga (+2). Kehv päev oli mõlemal Tartu diagonaalil: nii algkoosseisu kuulunud Siim Põlluäär kui ka vahetusest sekkunud Hergo Hansman realiseerisid rünnakuid vaid 17-protsendiliselt (vastavalt 12-st 2 ja 6-st 1). Meeskonna peatreener Alar Rikberg andis ühepoolses kohtumises mänguaega kõigile 12 mängijale, Saaremaa kasutas 10 meest. Bigbank realiseeris rünnakuid 30-protsendiliselt, nende servi vastuvõtt oli 38 protsenti. Blokipunkte teeniti 5 ja serviässasid 3.

Saaremaa jätkab liigat täisedu ehk 5 võidu ja 15 punktiga, esimese kaotuse saanud Bigbank asub 6 punktiga teisel kohal.

Tabeliseis.
scroll to top