fbpx
Close

Saarlased said liidri tagasi, treeningutel tõstab kvaliteeti ka Allik

Karli Allik tänasel treeningul servimas. | Foto: Karl Rinaldo

Kolmeaastase pausi järel Credit24 Balti liiga tiitli võita lootev Saaremaa Võrkpalliklubi läheb kodus toimuvale finaalturniirile vastu heas seisus.

Saaremaa treeningutel lööb taas täiega kaasa hüppeliigesevigastusest taastuv diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes viimases veerandfinaalmängus Gargždaiga sekkus ka vahetusest juba väljakule. Lisaks on treeningutele toonud kvaliteeti juurde kohalik mees Karli Allik, kes lõpetas mõned nädalad tagasi Saksamaal hooaja ning hoiab end enne koondiselaagri algust vormis. Saarlaste peatreener Ioannis Kalmazidis ütles võrkpalliliidule antud lühiusutluses, et Saaremaal on vastasest rohkem kogemusi ja see tuleb ära kasutada.

“Oleme näljased, et saaks viimased mängud edukalt peetud. Tahaks kodusaalis midagi võita,” sõnas Kalmazidis. Homses poolfinaalis kohtub Saaremaa kell 16.00 Läti esiklubi Jekabpilsi Lušiga.

“Jekabpils on väga ohtlik meeskond noorte ja energiliste mängijatega. Neil on noorusele vaatamata hea tase, Kristaps Šmits on liider, aga nad vahetavad tihti ka mängijate positsioone ja neil on käike, et mängu vajadusel muutus tuua,” kirjeldas Kalmazidis vastast. “Püüame oma asjadele keskenduda, meil on kogemusi veidi rohkem ja edu saavutamiseks peame nende nooruse entusiasmi ja energiat kontrolli all hoidma. Kui nad saavad emotsiooni üles, siis on meil raske.”

scroll to top