fbpx
Close

Saarlastel õnnestus pealik kahtlustest hoolimata tagasi tuua

Ioannis Kalmazidis otsustas Saaremaale poolelijäänud tööd lõpuni tegema tulla. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa Võrkpalliklubi

Saaremaa Võrkpalliklubi peatreenerina jätkab tööd 52-aastane kreeklane Ioannis Kalmazidis.

Saarlased palkasid Kalmazidise pärast detsembrikuist karikafinaali, kus meeskond kaotas 2:0 eduseisust 2:3 Tartu Bigbankile. Enne Kalmazidist oli võistkonda juhendanud kogu klubi tegevusaja ehk kaks ja pool hooaega Urmas Tali.

Kalmazidisel õnnestus meeskonna mängupilti parandada ning selle tulemusel alistati CEV Challenge Cupi kaheksandikfinaalis kahe mängu kokkuvõttes Hispaania tippklubi Almeria. Kuressaares peetud veerandfinaalmängudes kaotati Itaalia hiiule Milanole. Credit24 Meistriliigas võitis Saaremaa põhiturniiri, ent otsustavad mängud jäid nii Eesti – Läti ühisliigas kui ka kohalikel meistrivõistlustel koroonaviiruse puhangu tõttu mängimata.

Kui veel suve alguses oli Saaremaa klubi juht Hannes Sepp skeptiline Kalmazidise jätkamise osas, sõnades, et kreeklasele pakutakse tööd ka Euroopa tugevamates liigades, siis nüüd õnnestus senine loots poolelijäänud tööd lõpuni tegema tuua.

Kalmazidise mõtteid saab lugeda Saaremaa VK postitusest.

scroll to top