fbpx
Close

Savo lõpetab peatreeneriga koostöö, uuelt lootsilt oodatakse “peaaegu reaalajas” postitusi sotsiaalmeedias

Jukka Tuovinen (üleval vasakult kolmas) Savo meeskonna ühispildil. | Foto: CEV

Soome kõrgliigas meistritiitli eest heitlev Savo Volley teatas klubi kodulehe vahendusel, et Jukka Tuovinen ei jätka jargmisel hooajal meeskonna peatreenerina. Klubi ütleb välja, et uus treener peab panustama rohkem aega võrkpallimängu ja tulemustega otseselt mitte seotud töösse.

“Savo Volley on alati soovinud pakkuda elamust. Ka uus peatreener peab oskama hinnata meie väärtusi ja soovima tegutseda veidi teistsuguses keskkonnas,” ütles klubi juhatuse kõneisik Tatu Säisä. Kodulehel lisatakse, et treener peaks tegema mängudest meelelahutuslikud üritused ja tootma sotsiaalmeediasse üllatavat ja “peaaegu reaalajas” postitusi, mida iganes see ka ei tähendaks. 54-aastasel Tuovinenil on küll Facebookis kasutaja, ent oma eale vääriliselt ta Instagrami-maailma sukeldunud pole.

Klubi tänab uudises Tuovineni kahe hooaja jooksul tehtud töö eest ja ütleb, et on täielikult tema taga kuni hooaja lõpuni. Ometi on hooaja keskel taolise otsuse teatavaks tegemine võrkpallimaastikul pigem haruldane nähtus.

2018. aasta suvel Pielavesi Sampo ja Leka Volley ühendamisest tekkinud Savo Volley osales tänavu esmakordselt eurosarjas, kuid kaotas CEV Cupi avaringis kuivalt mõlemad mängud Rumeenia meistrile, Kristo Kollo koduklubile Galatile. Küll aga pääses Savo Soome karikavõistlustel eeloleval nädalavahetusel peetavasse finaali ja heitleb meistrivõistlustel põhiturniiri võidu eest. Tuovineni käe all mängis nii Sampos kui ka Savos eelnevatel hooaegadel Andrus Raadik.

scroll to top