fbpx
Close

Selgus Leppiku vigastuse ulatus, Bigbankil uus nurgamees eurosarjaks juba üles antud

Tartu Bigbank tegi kolmapäevasel mängul meeskonnafoto juba Taavet Leppikuta, kes oli soojendusel vigastada saanud. | Foto: Gertrud Alatare/CEV

Kolmapäevase Meistrite liiga avamängu eel säärelihasele haiget teinud Tartu Bigbanki nurgaründaja Taavet Leppiku vigastus ei osutunud kuigi tõsiseks.

“Leppikul diagnoositi osaline säärelihase rebend,” sõnas klubi füsioterapeut Siret Kalbus täna Võrkpall24’le. “Taastusaeg on vähemalt kaks nädalat.”

28-aastane Leppik peaks seega palliplatsile naasma umbes oktoobri keskpaigas, mis tähendab, et eurohooaeg ei pruugi tema jaoks veel läbi olla. Tartlased peavad Šveitsi klubi Amriswiliga korduskohtumise juba uue nädala kolmapäeval ning edu korral ootavad neid kohe järgnevatel nädalatel ees ka teise eelringi matšid Lissaboniga. Avaringis väljalangemise korral jätkatakse eurohooaega aga CEV Cupil.

Tartlaste mänedžer Hendrik Rikand kinnitas, et pärast avamängu sõlmiti koostöö sel sügisel Tartusse õppima ja elama tulnud Tamur Viidalepaga, kes tegutses eelmisel hooajal TalTechi kaptenina. Viidalepp võetakse nüüd Leppiku asemel ka Šveitsis peetavale mängule kaasa. Nimetatud mänguks liitub meeskonnaga ka Pärnust üle tulnud libero Allar Keskülla, kes on sarnaselt Viidalepaga juba mõnda aega Bigbanki treeningutel osalenud.

Tamur Viidalepp (nr 20). | Foto: Riina Vals/SK Duo
scroll to top