fbpx
Close

Selver ja Teppan võtsid kontrollturniiril kindla võidu Viljandi ja Kivisilla vastu

Peatreener Rainer Vassiljev jälgimas Tallinna Selverit mängimas. | Foto: Karl Rinaldo

Kalevi spordihallis jätkuval Tallinna Karika kontrollturniiril jõudis Tartu Bigbanki kõrval finaali Tallinna Selver, kes alistas 3:0 (18, 9, 17) esiliiga debütandi Viljandi. Ka lisageim võideti 25:21.

Selveri tulemuslikumad olid Mihkel Nuut ja Kristo Kollo 11 punktiga (+6 ja +5). Alles hiljuti Selveriga uue lepingu sõlminud Denis Losnikov realiseeris 9 tõstest suisa 8 (89%) ja lisas 9 punkti (+8). Esmakordselt oli Selveri ridades pikemat aega väljakul Renee Teppan, kes realiseeris pooleteise geimiga 9 tõstest 6 (67%) ja lõi 2 ässa. Kokku seega Teppanilt 8 punkti (+7).

Viljandi resultatiivseim oli Eesti koondise endine temporündaja Meelis Kivisild, kes naasis pooleteise aasta pikkuse pausi järel väljakule ja kogus nurgaründajana tegutsedes 11 punkti (+1). Kodulinna eest mängivat Kivisilda jälgisid tema endise koduklubi mängijad hoolikalt, ometi realiseeris ta 21 tõstest 10 (48%). Servi vastuvõtul jäi 30-aastane Kivisild aga sarnaselt meeskonnakaaslastele hätta (36%). Viljandi sidemängijana tegutses endine meistriliigamees Karel Ellermaa, klubi eestvedaja ja peatreener on Tauno Lipp.

Homne pronksimäng Viljandi ja TalTechi vahel algab Kalevi spordihoones kell 15.30, Tartu ja Selver selgitavad võitja kaks ja pool tundi hiljem.

Statistika.
scroll to top