fbpx
Close

Selver loobus Balti liigas viimasest põhiturniiri mängust, veerandfinaalis kohtuvad omavahel Tartu ja Pärnu?

Tallinna Selveri mängijate jaoks on põhiturniir lõppenud. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Veebruaris koroonaviiruse tõttu edasi lükatud Tallinna Selveri ja Riia Tehnikaülikooli vaheline Credit24 Meistriliiga põhiturniiri mäng jääb pidamata, sest meie pealinnaklubi andis vastasele loobumisvõidu, vahendab võrkpalliliit.

Arvestades tihedat mängugraafikut ja koroonaviirusest tulenevaid ohte, otsustas hiljuti hooaja jooksul juba teistkordselt isolatsioonis olnud Selver vastu võtta raske otsuse ning mängust loobuda mängudest, saades tabelisse 0:3 kaotuse. Eesti karikavõitjale see aga suures plaanis midagi ei tähenda, sest põhiturniir oleks lõpetatud niikuinii teisel kohal. Küll aga on nüüd Riial head šansid mööduda Pärnust ning kohtuda veerandfinaalis Jekabpilsi Luši, mitte Tartu Bigbankiga.

Põhiturniiril jääb nimelt pidada veel vaid üks kohtumine, kui 3. aprillil lähevad vastamisi Leedu klubi Gargždai Amber Volley ja Riia. Seejärel saab paika ka põhiturniiri lõplik paremusjärjestus.

Liigatabelis on Selver 28 punktiga teine, liider on 33 punktiga Saaremaa Võrkpalliklubi ja kolmas 27 punktiga Tartu Bigbank. Neljandal kohal paikneb Jekabpilsi Luši (20 punkti), viiendal Pärnu Võrkpalliklubi (20 punkti), kuuendal Riia (19 punkti), seitsmendal TalTech (14 punkti) ja kaheksandal ehk viimasel Gargždai (4 punkti).

Credit24 Meistriliiga veerandfinaalid algavad kaheksa meeskonna osalusel aprilli teisel nädalal.

Omavahel kohtuvad põhiturniiri 1. ja 8. koha saanud meeskonnad, 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koha saanud meeskonnad. Mängitakse kahe võiduni. Nelja klubi osalusel peetav finaalturniir toimub põhiturniiri võitja Saaremaa VK kodusaalis.

Vaata põhiturniiri tabeliseisu.

scroll to top