fbpx
Close

Selver pakkus leedulasi võites omajagu põnevust, Raadik jäi mängust eemale

Oliver Orav, Renet Vanker, Andrus Raadik ja Renee Teppan. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Credit24 Meistriliigas lõpetas käimasoleva nädala Eesti ja Leedu karikavõitja duell, kui Tallinna Selver sai kodus 3:0 (18, 26, 23) jagu Gargždai Amber-Arlangast.

Leedulased, kes kaotasid kahel eelneval päeval sama tulemusega Pärnule ja TalTechile, suutsid täna Eesti klubile osutada oluliuselt rohkem vastupanu, ent lõpptulemus oli ikkagi samasugune. Teises ja kolmandas geimis lõpuhetkedeni külalistega pusinud Selverile tõi Renee Teppan 21 punkti (+8, rünnak 62%), Kristo Kollo lisas 14 (+10, rünnak 68% ja vastuvõtt 78%) ning libero positsioonilt nurka liigutatud Denis Losnikov 9 punkti (+3). Selver mängis täna kapten Andrus Raadikuta, kellele anti ületreenituse tõttu nädalane puhkus. Samuti oli puudu libero Rauno Haidla. Meeskonna senise hooaja suurim punktikütt Oliver Orav tegi küll soojenduse kaasa, ent seekord väljakul ei käinud.

Gargždaile tõi Audrius Knasas 16 (+10) ja Robert Juhnevitš 15 punkti (+5). Kehv päev oli vastaste diagonaalründajal Patrikas Stankeviciusel, kes kogus vaid 5 punkti (0).

Balti liigat juhib Saaremaa 32 punktiga, Tartu Bigbank on teine 29 ja Tallinna Selver kolmas 28 punktiga. Saarlastel ja tartlastel on jäänud mängida veel võõrsil nii Jekabpilsi kui ka Riiaga, Selver kohtub aga kahes viimases voorus kodus Riiaga. Gargždai jätkab võiduta, kuid pääseb siiski kaheksandana play-off’i.

scroll to top