fbpx
Close

Selver vahetas enne uue hooaja algust kodusaali

Tallinna Selveri kapten Denis Losnikov tõstis paari nädala eest Sõles üles hooajaeelsel kontrollturniiril teenitud karika. | Foto: Korvpallimeeskond Tallinna Kalev/TLÜ (jah, allikas on märgitud õigesti).

Kevadine Credit24 Balti liiga võitja Tallinna Selver asub uuel hooajal pidama kodumänge Sõle spordihoones.

2000. aastal Audentes/Hermanni nime all Eesti meistrivõistlustel mängima asunud võistkond võõrustas eelnevad 21 hooaega vastaseid peamiselt Audentese spordihoones, kus peeti tänu sellele ka paljusid võrkpallihooaja tähtsamaid lahinguid ja euromänge (vahepeal mängiti ka Kalevi spordihoones). Eesti võrkpalliajalukku on Audentese spordihoone suur saal läinud aga 2008. aasta Eesti ja Poola mänguga, kus Maarjamaa paremad pojad lunastasid esmakordselt pääsme EM-finaalturniirile.

“Me ei taha kellegagi sildu põletada. Nii kurb, kui see ka pole, taandub lõpuks kõik ühele lihtsale asjale ehk rahale,” selgitas klubi tegevjuht Lauri Kasper muudatuse tausta. “Oleme nüüdseks juba neli aastat Sõle spordihoones trenni teinud. Kord nädalas treenime ka Audenteses ja võib juhtuda, et peame seal ka tänavu veel mõne mängu, aga põhisaaliks saab Sõle.”

Kasper kinnitab varemgi välja öeldut, et kui eelmine hooaeg oli Selveris tulemuse tegemise aasta, siis tänavu keskendutakse eelkõige mängijate arendamisele. “Ma pole sellesse asja väga sekkunud, aga miks Renet Vanker sel suvel Selverist mõnda atraktiivsesse välisliigasse mängima ei pääsenud? Sest sellise serviga pole välismaal midagi teha. Nüüd on meil aega muuhulgas taoliste asjadega tegeleda,” tõi Kasper näite.

Selverit juhendab senine abitreener Andres Toobal, hooaega alustas võistkond pühapäeval 1:3 kaotusega valitsevale meistrile Tartu Bigbankile. Esimese ametliku kodumängu peab Selver Sõles Credit24 Balti liigas järgmisel laupäeval Pärnu vastu.

scroll to top