fbpx
Close

Selver võttis TalTechilt revanši ja tõi Eesti klubidele kolmikjuhtimise

Mihkel Varblane säras täna nii rünnakul kui ka blokis. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Credit24 Meistriliiga nädala esimeses mängus teenis võidulisa Tallinna Selver, kes alistas koduväljakul 3:0 (23, 15, 18) Tallinna Tehnikaülikooli. Tegu oli Rainer Vassiljevi hoolealuste üheksanda järjestikuse võiduga erinevates sarjades.

Pärast võitluslikku ja tasavägist avageimi initsiatiivi haaranud Selveri resultatiivsemad olid Andrus Raadik 14 (+6), Renee Teppan 13 (+4) ja viis blokipunkti kogunud Mihkel Varblane 11 punktiga (+5). Servi vastuvõtul hätta jäänud (32%) TalTechile tõi Valentin Kordas 10 (+1) ja Tamur Viidalepp 9 punkti (+5). Kui Selverile tõid temporündajad kokku 17 punkti (+10), siis TalTechil said keskblokeerijad kirja vaid 6 punkti (-3).

Hooaja avamängus kaks ja pool kuud tagasi TalTechile võõrsil 1:3 kaotanud Selver möödus tänu võidule kahest tugevamast Läti klubist ja tõi Eesti meeskondadele kolmikjuhtimise. Põhiturniiri võidu eest ongi jäänud tänaseks võistlema veel sisuliselt vaid Saaremaa, Tartu Bigbank ja Selver. TalTech jätkab seitsmendana.

Sel nädalas peetakse Balti liigas veel kaks mängu, kui Saaremaa võõrustab laupäeval Riia Tehnikaülikooli ja pühapäeval Pärnut.

scroll to top