fbpx
Close

Selveri ja Saaremaa pühapäevane mäng lükatakse mängija haigestumise tõttu edasi

Tallinna Selveri ja Saaremaa Võrkpalliklubi seeria läheb pausile kõige põnevamast seisust. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Credit24 Eesti meistrivõistluste pühapäevaks kavandatud poolfinaalseeria neljas mäng Tallinna Selveri ja Saaremaa Võrkpalliklubi vahel on lükatud teadmata ajaks edasi.

“Üks meie mängijatest on haigestunud ning seetõttu tuleb homne mäng edasi lükata. See, kas tegu on koroonaviirusega või mitte, selgub esmaspäeval. Ühtlasi saab siis panna paika ka uue mänguaja,” ütles Selveri mänedžer Kert Rang laupäeva pärastlõunal Võrkpall24’le. Kõik Selveri meeskonnaliikmed on seetõttu vähemalt kuni esmaspäevani eneseisolatsioonis.

Selver võitis Saaremaa vastu kaks esimest mängu kindlalt, kuid kaotas kolmanda kohtumise kolmapäeval Kuressaares 2:0 eduseisust 2:3. Seega pidanuks kolme võiduni peetav seeria jätkuma homme Tallinnas Audentese spordihoones. Juhul kui Selveri mängija koroonaproov osutub positiivseks ja allesjäänud poolfinaalmäng(ud) toimuvad alles nädala pärast, tekib tõsine küsimus ka seoses finaalseeriaga, mis pidanuks juba järgmisel pühapäeval algama. Praegu on kavandatud kullaseeria mängida samuti formaadis viiest parem, ent poolfinaalseeria venimise korral võib selleski osas muudatusi veel tulla.

Loe ka: Pärnakate raske südamega langetatud otsus viis Tartu Bigbanki Eesti meistrivõistluste finaali

scroll to top