fbpx
Close

Sepp Saaremaa klubi tulevikust: meil on umbes kaks-kolm nädalat aega

Keith Pupart, Ioannis Kalmazidis ja Alari Saar on jätnud Saaremaa võrkpallile suure jälje. Kas klubi tegevus katkeb? | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Saaremaa Võrkpalliklubi tegevjuht ja mänedžer Hannes Sepp loodab, et Kuressaare esindusklubi suudab koduväljakul kolmeaastase pausi järel Credit24 Balti liiga võitjaks tulla. See aitaks tema sõnul ka uuele hooajale optimistlikumalt otsa vaadata.

Saarlased alustasid hooaega pika võiduseeriaga ning näis, et neile ei pruugigi tänavu vastaseid leiduda, kuid tekkinud rahamured ja mitme põhimehe lahkumine muutsid jõudude vahekorda oluliselt. Karikavõistluste poolfinaalis hilisemale võitjale Tallinna Selverile alla jäänud ning Eesti meistrivõistlustel hõbeda teeninud Saaremaa alistas eileõhtuses Balti liiga poolfinaalis Jekabpilsi Luši ja heitleb täna kell 18 algavas finaalis Selveriga kulla eest.

“Mis puutub meie seisu täna võrreldes sügisega, siis ma arvan, et me oleme vähemalt sama heas hoos. Aga ka teised on jõudnud nüüd oma parimasse vormi,” ütles Sepp enne eilset poolfinaali Postimehe võrkpallistuudios.

2017. aastal tegevust alustanud Saaremaa klubi tuleviku kohal püsib jätkuvalt küsimärk. “Eks me näeme vaeva ja teeme tööd selle nimel, et jätkata. Sajaprotsendilist otsust veel pole. See sõltub väga paljudest asjadest, aga eelkõige rahast. Meil on aega umbes kaks-kolm nädalat, seejärel tuleb otsus ära teha. Nii lihtne see ongi,” selgitas Sepp.

Sepp ei andnud konkreetset vastust lisaküsimusele, kas saarlased on pigem ikkagi jätkamas, kuid kinnitas, et kui klubi peaks võitma hooaja viimase turniiri, oleks selle võimalus suurem.

scroll to top