fbpx
Close

Siim Põlluääre “Unelmate meeskond” | Saarlaste erikomando panustab vastuvõtul sirgetele jalgadele ja rünnakul leegionäridele

Siim Põlluäär ja tema “Unelmate meeskonna” viis liiget. Foto: Vid Ponikvar/Sportida/SIPA; AP; Reuters; Scanpix, volley.ee

Võrkpall24 populaarseim rubriik “Unelmate meeskond” saab jätku Saaremaal, sest seekordse võistkonna paneb kokku kohaliku võrkpalliklubi kapten Siim Põlluäär.

29-aastane diagonaalründaja hindab Saare kvaliteeti kõrgelt, mistõttu eestlastest pääsesid võistkonda vaid omakandi mehed. Aga kui juba leegionäre mindi valima, siis rahanumbritega tagasi ei hoitud – lisajõud valiti maailma tippseltskonnast.

Siim Põlluääre “Unelmate meeskond”: 

Libero: “Siin on valik kahe mehe vahel – kas meie oma Kristjan Jürima või Prantsusmaa kuulsus Ženja Grebennikov. Võtan riski ja valin Jürima. Annan talle võimaluse kogu maailmale näidata, kuidas sirgete jalgadega servi vastu võetakse.”

Lubage tutvustada: mees, kes on sirgetel jalgadel nii servi vastuvõtu kui fototegemise ajal – libero Kristjan Jürima. Koos võitsid mehed 2017. aastal Balti liiga tiitli. Foto: erakogu

Diagonaalründaja:Aleksandar Atanasijevic. Serblane tegi Itaalias muljetavaldava hooaja. Tegu on kahtlemata ühe maailma parema diagonaaliga, kellel on nii võimu kui ka osavust.”

Temporündaja: “Kuuba täht Robertlandy Simon. Ulmelise hüppevõimega mängija, kes on tuntud oma efektsete ründelöökide poolest. Sellist meest oleks au oma meeskonnas näha.”

Temporündaja: “Kuna Simon on kõva rünnakul, siis teiseks valiksin kõva blokimehe. Ja selleks sobib imeliselt Siim Ennemuist. Oleme koos võrkpalli mängides üles kasvanud, nii et nadi olnuks teda välja jätta.”

Nurgaründaja:Keith Pupart. Keegi peab meeskonnas musta tööd tegema ja Keithile see sobib. Mul on õnnestunud Saaremaad esindades Keithiga koos mängida – väga stabiilne vana!”

Nurgaründaja: “Kuubakas Wilfredo Leon. Maailma parim mängija. Siin polegi midagi lisada.”

Sidemängija: “Argentiinlane Luciano De Cecco. Tegu on äärmiselt targa ja efektse mängijaga, kes suudab isegi ühe käega uskumatud tõsted kaaslastele kandikul ette tuua. Paneb igal juhul kogu selle meeskonna ühise löögirusikana mängima.”

Treener:Mina ise. Võtan timeout’i, kui peaks mingil imelikul kombel vaja olema.”

Loe ka: Rivo Vesiku “Unelmate meeskond” | Puhas Eesti sats telemark-maandujate ja rannas palli lakke lööjatega

scroll to top