fbpx
Close

Sirelpuu hooaja esimese telemängu eel: peame mingi uue plaaniga vist välja tulema

Janis Sirelpuu. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Meistriliiga uuel nädalal toimub kaheksa mängu, näha saab ka mitut põnevat Eesti klubide vastasseisu. Täna kell 19.00 lähevad Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones vastamisi TalTech ja Tallinna Selver. Seda mängu näeb lisaks Postimehele ka Kanal 12 ekraanil. Kõik Eestis toimuvad mängud on nähtavad Postimehes, vahendab volley.ee.

Credit24 Meistriliiga liider on 13 punktiga Saaremaa Võrkpalliklubi, kel sel nädalal liigamänge pole. Teist kohta hoiab 9 punkti kogunud Tartu Bigbank, kolmas on samuti 9 punktiga Pärnu Võrkpalliklubi. Eesti klubidest hoiab Tallinna Selver viiendat kohta (8 punkti) ning TalTech kaheksandat positsiooni (4 punkti).

Vaata detailset tabeliseisu.

TalTech – Tallinna Selver, 30. oktoobril kell 19.00 (TalTechi spordihoone)

Nädala avab TalTechi ja Selveri kohtumine. TalTechi peatreener Janis Sirelpuu ütles Tallinna derbi eel, et tahab kodusaali eelise ära kasutada. “Rahvast käib meie mängudel korralikult ja muidugi tahaks kodusaalis hästi esinda. Selveril on peatreener ise suur statistik, lisaks on neil statistiku näol tööl Mihkel Sagar, seega peame mingi uue plaaniga vist välja tulema. Lükkan diagonaali temposse ja veel mõned huvitavad käigud on plaanis,” lähenes Sirelpuu läbi huumoriprisma. “Tõsiselt rääkides, siis pole me eri põhjustel viimasel ajal saanud palju kuus-kuue vastu treenida, seega on raske öelda, kuidas see pall meil “veerema” hakkab. Samas on meil sel aastal komplekteeritus korralik ja teise kuuiku tase esimesega võrdsem, mis annab juba trennides kõvasti juurde,” lisas peatreener.

Selveri abitreeneri Andres Toobali sõnul tõotab tulla tasavägine mäng. “Kindlasti tuleb raske mäng, sest nemad mängivad oma madala laega kodusaalis, kus on kõigil raskem kohaneda. Ellu jäämiseks peame veidi teisiti tegutsema kui muidu. TalTech on sel hooajal hästi komplekteeritud ja leidnud hea koosluse, rollid on selged ja tuumik kaua kokku mänginud. Meil on Timo Lõhmus vigastatud ja teda kindlasti niipea kasutada ei saa,” kommenteeris Toobal.

Credit24 Meistriliiga mängud 30.10-3.11:

30.10 kell 19.00 (TalTechi spordihoone) TalTech – Selver Tallinn, live-skoor

30.10 kell 19.00 (Limbaži spordihoone) OC Limbaži/MSG – RTU/Robežsardze, live-skoor

31.10 kell 19.00 (TÜ spordihoone) Bigbank Tartu – Pärnu VK, live-skoor

2.11 kell 17.00 (TalTechi spordihoone) TalTech – Pärnu VK, live-skoor

2.11 kell 18.00 (Jelgava spordihall) VK BIOLARS/Jelgava – OC Limbaži/MSĢ, live-skoor

2.11 kell 19.00 (Rīga 49 School) RTU/Robežsardze – SK Jēkabpils Lūši, live-skoor

3.11 kell 18.99 (Zemgale Olympic Center) VK BIOLARS/Jelgava – SK Jēkabpils Lūši, live-skoor

3.11 kell 19.00 (TÜ spordihoone) Bigbank Tartu – Selver Tallinn, live-skoor

scroll to top