fbpx
Close

Sirelpuu lahendas hommikul perfektselt Lemberi tõsteid ja tüüris õhtul TalTechi hooaja viienda võiduni

Janis Sirelpuu. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Nädala kolmandas ja tänases ainsas Credit24 Meistriliiga mängus alistas TalTech kodus 3:0 (20, 20, 21) oma lähikonkurendi, tabelis viimasel kohal paikneva Limbaži.

TalTechi rünnakuid vedasid Valentin Kordas ja Mihkel Nuut, kes kogusid Läti noortevõistkonna vastu 17 (+12) ja 13 punkti (+5). Tamur Viidalepp lisas 9 (+3) ja Jörgen Vanamõisa 8 punkti (+8). Kogu TalTechi vastuvõtuosakonna ehk Kordase, Viidalepa ja Cris-Karlis Lepa vastuvõtuprotsent oli üle 60. Lätlastele tõi Kristaps Šmits 13 (+4) ja Edgars Šimanskis 11 (+9) punkti.

Eriti tihe päev oli täna TalTechi peatreeneril Janis Sirelpuul, kes lõi veel hommikupoolikul Tartus EASL-i võistlustel Tallinna Tehnikaülikooli ridades mängides nelja kohtumise jooksul maha kõik (!) Veiko Lemberi tõsted ja jättis seejärel võistkonna omapäi, et õhtuks Tallinnasse mängule jõuda. Meistriliigasse naasta 42-aastane temporündaja kuuldavasti siiski veel ei plaani.

TalTech on kogunud 15 mänguga 15 punkti ja kerkis tabelis koha võrra, seitsmendaks.

Sel nädalavahetusel peetakse liigas vaid kaks mängu, kui Saaremaa kohtub laupäeval võõrsil Jelgavaga ja pühapäeval Riia Tehnikaülikooliga.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht
scroll to top