Šmidl kogus ühes geimis 15 punkti, ent kodupublik aitas saarlased maratonlahingu võiduni

Daniel Maciel oli võitjate tulemuslikem. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Meistriliiga uueks liidriks kerkis vähemalt kuni nädalavahetuseni Saaremaa Võrkpalliklubi, kes alistas täna Kuressaares 800 pealtvaataja ees 3:2 (-20, -17, 20, 24, 10) Tallinna Selveri.

Kahegeimilisest kaotusseisust välja tulnud ja sarnaselt eelmise nädala Tartu-mängule viiegeimilise lahingu enda kasuks pööranud saarlaste punktid jaotusid võrdlemisi ühtlaselt. Brasiillane Daniel Maciel tõi resultatiivseimana 15 punkti (+5), temporündajad Graham Beau ja Henri Treial lisasid vastavalt 12 (+9) ja 11 punkti (+8).

Pealinnaklubile tõi Tšehhi diagonaalründaja Matej Šmidl suisa 31 punkti (+16). Neljandas geimis, mille Selver kaotas, kogus Šmidl seejuures 15 punkti (+11). Oliver Orav lisas 19 (+10) ja Mihkel Varblane 9 punkti (+7). Statistika.

Eesti – Läti liiga jätkub laupäeval kolme mänguga. Meie meeskondadest on mängutules Tartu Bigbank ja TalTech, kes kohtuvad võõrsil vastavalt Jelgava ja Riia Tehnikaülikooliga.

Turniiritabel. | Allikas: liiga koduleht

Jaga postitust

Üks kommentaar - Lisa kommentaar

  1. Tore meeskond on Selver, kui mäng jookseb siis lust vaadata.
    Aga kui hakatakse tegema neid oma vigu siis hoia alt. Kõige rohkem arenguruumi on keskmängijatel: blokk; blokk (palli käigu jälgimine) ja ründe löögi teravus ja tehnika (peab maha saama ka raskeid tõsteid ja no käsi palli järel võrku või löök tagaseina!?; lisa trenn!).
    Aga pole viga, asi edeneb. Jõudu kõigile. Tiitleid ootame.

    Vasta

Lisa kommentaar