fbpx
Close

Sõna kaptenitele | Raadik: saarlased on igasuguseid asju välja öelnud, aga usun, et nad tulevad ikkagi tugevamini veel tagasi

Andrus Raadik. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Eile tehti algust Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeriatega, mille avamängus läksid omavahel vastamisi põhiturniiri teine ja kolmas ehk Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tallinna Selver. Võidu võttis Kuressaares tulemusega 3:0 (25:22, 25:19, 25:19) Selver, asudes kolme võiduni peetavat poolfinaalseeriat juhtima.

Mida rääkisid pärast mängu meeskondade kaptenid?

Saaremaa Võrkpalliklubi kapten Keith Pupart: “Täna Selver oli parem meeskond. Siin polegi muud öelda. Me polnud piisavalt näljased. Eks me tahtsime ka, aga ju siis nemad tahtsid rohkem. Nad olid servil agressiivsemad. Me jäime ikkagi natuke pehmeks seal. Ja vastuvõtul olime ka võbelevad. Aga see oli alles esimene mäng. Teeme vigade parandused ja vaatame, mis Tallinnas saab.”

Tallinna Selveri kapten Andrus Raadik: “Alguses oli tegelikult kõrvalt vaadata ka päris muhe, kui meil vahepeal päris hästi läks. Kokkuvõttes 3:0 võit, aga tegelikult tuli päris palju jama ka sisse. Kõvasti on parandamisruumi. Mängu lõpus näiteks blokis käte üle viimine – sellised pisiasjad, kus on juurde panna. Viimased trennid olid ka head. Ainult päris viimane harjutuskord oli p*sk.

Mina ei ütle, et Saaremaal midagi või kedagi pole. Jah, neil on mõned mängijad ära läinud, aga teised mehed peavad sellises olukorras esile kerkima. Loomulikult nad ongi keerulises olukorras, aga keegi peab praegustest mängijatest nüüd tegema hakkama. Nad on siin igasuguseid asju välja öelnud varasemalt, aga ma usun, et nad tulevad ikkagi tänasest tugevamini veel tagasi.

(Enda vahetusest väljakule tulemise kohta.) Ma arvan, et ma tulin sisse emotsiooniga, mida ka vaja oli. Enda mäng polnud kõige parem, aga eluvaimu oli vaja. Tunnen end väga hästi. Olin 200 protsenti valmis mänguks. Me saame alles vahetult enne mängu teada, kes väljakule lähevad. Kui kuulsin, et olen varus, lülitasin end kohe ümber pingil kaasa karjumiseks. See hoiab palju paremini soojas kui põlvetõstete tegemine timeouti ajal.”

scroll to top