fbpx
Close

Soome koondise veteran kritiseerib treenerit: tore mees, aga trennid on nagu juunioridel

Olli-Pekka Ojansivu. | Foto: CEV

Soome rahvusmeeskonna uue peatreeneri Joel Banksi treeningud ei avaldanud põhjanaabrite viimase kümnendi ühele võimsamale ründajale Olli-Pekka Ojansivule muljet.

31-aastane diagonaalründaja treenis juunis rahvusmeeskonnaga koos, ent keskendus suve teises pooles hüppeliigesevigastuse ravimisele ning EM-finaalturniirile ei sõitnud. “Koondiselaager mulle muljet ei avaldanud,” ütles enam kui 200 korral Soome koondist esindanud Ojansivu intervjuus Savo sõnumitele.

“Koduklubis hakkame asjaga tegelema juba 20-minutilise soojenduse järel. Koondises tegime aga juunioride-trenni: venitasime pikka aega ja seejärel tegime tund aega tehnikaharjutusi,” rääkis Ojansivu, kes mängis lõppenud hooajal hoos Andrus Raadikuga Savo Volley’s. Soomlane lisas seejuures, et inimesena pole Banksil viga midagi.

Soome koondise juhendamise kevadel Tuomas Sammelvuolt üle võtnud Banks pole 19 ametlikus mängus võiduarvet veel avanud. EM-finaalturniiril kuuluvad soomlased C-alagruppi koos Türgi, Venemaa, Sloveenia, Valgevene ja avapäeva vastase Põhja-Makedooniaga.

Joel Banks pole Soome koondise eesotsas jätkuvalt ühtegi ametlikku mängu võitnud. | Foto: CEV
scroll to top