fbpx
Close

Soome liiga suurim kullapretendent jäeti karmil moel finaalist välja

Kangasala naiskond. | Foto: klubi koduleht

Soome naiste meistriliiga peafavoriidi Kangasala hooaeg sai eriti kurva lõpu, sest võistkonnas avastati poolfinaalseeria teise mängu eel koroonajuhtum. Sellele järgnes liiga poolt karm otsus: naised, teie hooaeg on läbi!

“Meistriliiga juhtkond andis juba varem teada, et kui hooaja otsustavas faasis peab mõni võistkond jääma karantiini, siis on nende hooaeg sellega lõppenud. Meie puhul tähendaski vastne koroonajuhtum, et hooaeg on läbi,” tõdes klubi mänedžer Jorma Malm intervjuus Ylele.

Nette Peiti endine koduklubi võitis põhiturniiri seitsmepunktilise eduga Salo Viesti ees, poolfinaali avamängus alistati aga Kuusamo naiskond ülikindlalt 3:0 (16, 18, 24).

Malmi sõnul valdab kogu võistkonda kurbus ja hämmeldus, olgugi et koroonaga seotud teemat teadustati endile kogu hooaja vältel. “Püüdsime teha kõik, mis oli meie võimuses. See on salakaval viirus, mille võib saada kust iganes. Täielikult ei olnud võimalik end selle eest kaitsta,” möönis Malmi.

Soome naiste meistri selgitavad tänavu Salo ja Kuusamo. Salo asub jahtima oma kümnendat ja Kuusamo esimest tiitlit, kahe võiduni peetav seeria algab täna.

scroll to top