fbpx
Close

Soomlased ei välista uuel hooajal eestlaste ja lätlastega koos mängimist

Savo Volley osales sügisel Tartus toimunud kontrollturniiril Würth Cup. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Soome võrkpalliliit andis eelmisel nädalal oma kodulehe vahendusel infot uuel hooajal tehtavate muudatuste kohta. Muuhulgas mainiti ära võimalik koostöö baltlastega.

Tõsi, erinevalt aasta esimestel kuudel räägitud versioonist, kus eestlased, soomlased ja lätlased moodustaksid ühise sügisest kevadeni kestva liiga, käib nüüd jutt ühest lühiajalisest turniirist.

“Balti liiga osas on laual kuue meeskonna osalusel toimuv turniir või mõni muu sarnane koostöö Eesti ja Läti klubidega, kuid liigade ühendamist vähemalt järgmisel hooajal kindlasti veel ei tule,” teatas Soome võrkpalliliit.

“Kuue meeskonna osalusel toimuv turniir on üks variant, mille me soomlastele välja pakkusime,” sõnas Eesti võrkpalliliidu president Hanno Pevkur Võrkpall24’le. “Kogu teema on koroonaviiruse tõttu pausile pandud ja nad pole meile ametlikult midagi veel vastanud, aga sellist võimalust ei saa välistada.”

Pevkur ei soovinud spekuleerida, kui tõenäoline on uuel hooajal kolme riigi vahelise turniiri toimumine.

“Praegu ei tahaks ühtegi vekslit välja anda. Kõik sõltub sellest, milline on uuel hooajal klubide majanduslik võimekus. Ka Eesti klubidega on hetkel kokkulepe, et ootame olukorra selginemise ära,” ütles Pevkur.

scroll to top