fbpx
Close

Sportlandi küsimusmäng | Millise Eesti koondislasega mängis Tiisaar rannavollet enne Nõlvakule “jah” ütlemist?

Mart Tiisaar. | Foto: Läti võrkpalliliit

Taskuhäälingu saate “Kuldne geim” eelmise nädala küsimus puudutas saates külas käinud rannavõrkpallureid Mart Tiisaart ja Kusti Nõlvakut.

Küsisime järgnevat: Mart Tiisaar ja Kusti Nõlvak pole rahvusvahelisel turniiril ühegi teise paarilisega osalenud. On siiski üks erand. Enne omavahelise koostöö alustamist osales Mart üliõpilaste MM-il koos ühe endise Eesti koondislasega, kes kuulus muuhulgas ajaloolisse 2009. aasta EM-finaalturniiri meeskonda. Kes on see endine Eesti koondislane? Vastused palume saata aadressile “info@vorkpall24.ee” või Võrkpall24.ee Facebooki lehekülje sõnumitesse.

Kõigi õigesti vastanute vahel loosime kolmapäeval “Kuldse geimi” saates välja Eesti koondise särgi (soovi korral koos numbri ja nimega).

Üle-eelmise nädala küsimus oli järgnev: kuidas on Oliver Lüütsepa onupoeg Taavi Lüütsepp võrkpalliga seotud? Vihjena ütlesime nii palju, et ta on olnud Eesti võrkpallis omamoodi teerajaja. Õige vastus oli see, et tema hakkas Eestis esmakordselt tegema võrkpallimängudest veebiülekandeid. Täna teeb Lüütsepa poolt loodud firma Baltic Broadcasting ülekande kõigist Eesti meistriliiga mängudest. Sportlandi auhinna võitis rahvusvahelise kategooria kohtunik Erko Varblane.

scroll to top