Statistika kinnitab: saarlastest on saanud tõelised maratoonarid, teised ei jää palju alla

Saaremaa Võrkpalliklubi on pidanud tänavu juba neli viiegeimilist mängu. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga uus hooaeg on alanud põnevusmängude kontserdiga. Tänase seisuga on enam kui pooled Eesti – Läti liigas peetud kohtumised lõppenud tulemusega 3:2. Kunagi varem pole Balti paremaid meeskondi ühendavas liigas sedavõrd põnevat hooaja algust näinud.

Seda, et uus hooaeg tuleb põnev, võis eeldada juba meeskondade komplekteeritavust hinnates, ent nii palju nii tasavägiseid kohtumisi ei osanud veel kuu aega tagasi ilmselt keegi oodata. 21st senipeetud kohtumisest suisa üheteistkümnel on võitja välja selgitamiseks olnud vaja viiendat geimi.

Kõige suuremad “maratoonarid” on tänavu olnud saarlased, kes pidanud paari nädalaga juba neli viiegeimilist mängu. Urmas Tali hoolealused on mänginud tänavu 27 geimi, maksimaalne geimide arv oleks kuue mängu juures 30.

Klubid viiendates geimides (kordade arv, võiduprotsent ja punktide suhe)