fbpx
Close

Sümboolsesse koosseisu valimine, paigast löödud sõrm, kahe mänguga 58 punkti – Kadi Kullerkann on Kreekas müstilises hoos!

Kadi Kullerkann. | Foto: klubi koduleht

Kreeka naiste kõrgliigas pidas Kadi Kullerkannu koduklubi Markopoulo Revoil sel nädalal kaks kohtumist ja mõlemas mängus tegi eestlanna suurepärase esituse.

Kolmapäevases 3:1 (18:25, 25:21, 25:13, 25:11) võidumängus Porfyrase tõi Eesti rahvusnaiskonna diagonaalründaja mängu parimana 29 punkti (+22). Meeletult tööd saanud Kullerkann realiseeris 51 tõstest 25 (49%), lisaks sai ta kirja kolm blokipunkti ja lõi ühe ässa.

Eile kohtuti Nea Erithrea Amazonese naiskonnaga ja saadi paraku 2:3 (22:25, 26:24, 21:25, 25:20, 12:15) kaotus. Ka selles kohtumises tõi Kullerkann 29 silma. Antud mängus sai punktikahur ühe tõste enam, kui eelmises ehk 52 ja punktiks lõi neist 21. Lisa tuli suisa seitsme bloki ja ühe ässa näol.

195-sentimeetrine pommitaja võttis eilse matši oma sotsiaalmeedias kokku järgnevalt: “Kahjuks pidime vastu võtma valusa kaotuse. Võitlesime kõvasti, kuid tundus, et me polnud valmis võitu koju tooma. Siiski – üle kahe tunni kestnud kohtumine, 29 punkti, millest seitse tulid blokiga ja paigast löödud sõrm – olen oma esituse üle õnnelik. Soovin, et sellest oleks võiduks piisanud. Elame ja õpime – see oli väike tagasilöök, kuid võitlesime algusest lõpuni. Muideks, sõrm löödi paigast enne, kui ma hakkasin blokipunkte teenima.”

Võrkpall24 uuris Liis Kullerkannu noorema õe käest sõrme seisu kohta: “Väike sõrm löödi esimese geimi poole pealt liigesest välja (keskmisest lülist 90 kraadi küljele), tõmbasin paika tagasi, seejärel füsioterapeut kogemata tõmbas uuesti paigast ja lõpuks saime paika. Panime teibi peale ja teises geimis olin tagasi platsil.”

Mängupausi punktikahur aga pidada ei saa. “Haiglas öeldi, et sidemed katki pole vaid lihtsalt venitus. Selles mõttes pole seis hull. Arstid väga rohkem midagi ei rääkinud ega täpsustanud. Kuna meil vahetusi pole, siis ilmselt pean edasi mängima. Peame lahase ümber panema ja teibiga korralikult kinni.”

Kullerkannu ilusad esitused ei jäänud märkamata ja ta valiti kolmanda vooru sümboolsesse koosseisu.

Liigatabelis hoiab Markopoulo seitsme punktiga seitsmendat positsiooni.

scroll to top