fbpx
Close

Suvine ilm meelitas Nõo Lihavürsti karikasarja avaetapile rekordarv osalejaid

Karl Jaani.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste avaetapile tuli Tartu Rannakeskusesse mängima koguni 18 paari, mis on senise ajaloo osalusrekord. Võistkonnad loositi kahe-miinuse-tabelisse. Järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Martin Ruul ja Martti Juhkami ning noored SK Duo poisid Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Miinusringist murdsid end poolfinaali Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Steven Kabanen ja Karl Jaani. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja Marek Peterson ja Koit Vaino ning vennad Sten ja Henry Maask, vahendab volley.ee

Poolfinaalidest edenesid finaali Ruul-Juhkami ning Kabanen-Jaani, kes turniiri varasemas faasis olid omavahel mõõtu võtnud. Kui esimesest mängust väljusid võitjana Ruul-Juhkami, siis finaalis olid kindlamad Kabanen-Jaani. Kolmanda koha mängus võtsid võidu Lääne-Meilus. Otsustavad mängud peeti tükk aega pärast päikeseloojangut.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste teine etapp toimub Rannakeskuses järgmisel esmaspäeval, 27. mail algusega kell 18 . Täpsem info ja registreerimine on nähtav siin.

Esimese etapi lõppjärjestus:

1. Steven Kabanen – Karl Jaani
2. Martin Ruul – Martti Juhkami
3. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
4. Hergo Hansman – Andreas Junkin
5. Marek Peterson – Koit Vaino
5. Sten Maask – Henry Maask
7. Janno Jõela – Tõnu Leemet
7. Siim Tammearu – Aaron Oliver Aaviste
9. Andre Arak – Markkus Koddala
9. Lauri Lehiste – Priit Tigane
9. Heinrich Vannas – Martin Toode
9. Kaur Kattai – Kristo Karp
13. Rainer Järv – Madis Küüsvek
13. Priit Laos – Siim Kukk
13. Sander Lepp – Ian Lauk
13. Ragnar Pähn – Timo Teearu
17. Rivo Arro – Riho Meerits
17. Raigo Jürisoo – Alex Tobreluts

scroll to top